Sportovní střelba

...a vše o ní!

Reprezentace

Puškové disciplíny: trenér reprezentace Petr Kůrka, asistent pro juniorské kategorie Jaromír Bureš

Muži: Ondřej Malinký, Luboš Opelka, Milan Mach, Tomáš Jeřábek, Tomáš Bartoněk, Ondřej Rozsypal, Václav Haman, Petr Šmol

Ženy: Adéla Sýkorová, Zuzana Měrková, Lucie Valová, Kamila Štěpánová, Pavla Kalná, Kateřina Kůrková, Renáta Gebauerová,

Junioři: Jiří Binder, Petr Gotvald, Jiří Hromada, Aleš Janeček, Aleš Kohout, František Skalík, Adam Hrabovský, Matěj Indra, Tomáš Kasper, Vojtěch Martínek, Petr Dvořák

Juniorky: Aneta Brabcová, Petra Kaštánková, Veronika Kučerová, Michaela Masaříková, Kateřina Fučíková, Tereza Munduchová, Jana Tvarohová, Gabriela Krečmerová, Jana Lauermanová, Michaela Vondrášková

Pistolové disciplíny: trenér reprezentace Břetislav Putna, asistent státního trenéra pro LP Jiří Lerch, asistent pro RP Václav Šašek

Muži: Martin Tenk, Martin Strnad, Josef Fiala, Martin Podhráský, Rostislav Červenka, Josef Procházka, Pavel Světlík, Karel Borůvka, Josef Papírník

Ženy: Lenka Marušková, Jana Dosoudilová, Petra Hyková, Dáša Hanzlová, Lucie Veverková

Junioři: Jakub Fitzbauer, David Malúšek, Martin Pecháček, Jan Sajbrt, Jan Sklenář, Tomáš Těhan

Juniorky: Jana Brabcová, Jana Hejnyšová, Gabriela Pitrová, Kateřina Gabrielová, Michaela Musilová, Lenka Inderková

Běžící terč: trenér reprezentace Ján Kermiet

Muži: Miroslav Januš, Luboš Račanský, Bedřich Jonáš, Tomáš Caknakis

Junioři: František Losos, Jan Dovrtěl, Josef Nikl

Skeet: trenér reprezentace Jan Hůla, asistent státního trenéra Bronislav Bechyňský

Muži: Jan Sychra, Leoš Hlaváček, Petr Málek, Jiří Kaláb, Břetislav Doleček, Miroslav Caha, Luboš Rychlík, Aleš Hutař, Filip Škrabálek, Jakub Zapletal

Junioři: Daniel Herberger, Jan Leskovec, Aleš Tvrdý, Petr Habán, Ivo Hilšer, Tomáš Nýdrle, Jakub Málek

Trap: trenér reprezentace Jan Dvořák, asistent státního trenéra Radek Zaoral

Muži: Martin Bořuta, Aleš Brussmann, Jiří Gach, David Kostelecký, Robin Daněk, Jan Dvořák ml., Jiří Lipták, Pavel Bulík, Miroslav Matějík, Marek Machan

Ženy: Iveta Loosová

Junioři: Jan Hilšer, Martin Navrátil, Tomáš Vébr, Michal Hojný, Jan Ženčuch

Juniorky: Jan Hilšer, Martin Navrátil, Tomáš Vébr, Michal Hojný, Jan Ženčuch

 
http://strelba.wgz.cz/